zJBondanáš první odchov
zapsaný jako vrh"W"Sixty six


OTEC:Hattrick Aton Sixty six
Jackylek je zdravý, temperamentní, vitální a statečný pes, s pevnými nervy a razantní povahou a my pevně věříme, že svou skvělou povahu s chutí do práce předá i svým potomkům. Je fantastický hlídač a jeho tvrdá obrana nás i majiteku je prostě skvělá...Na Jacka se mohu skutečně spolehnout, o čemž už mě několikrát přesvědčil. Jack není výstavně využíván,ale i tak jeho úspěchem je výborný 2ze speciální výstavy BO v Ml.Boleslavi
MATKA:Nathalia Mia Sixty six
Natálka je jemná a elegantní fenečka se spoustou výstavních úspěchů jako jedinná z chovatelské stanice Sixty six dosáhla na titul-KLUBOVÝ ŠAMPION 2006,dále pak na svém kontě má tyto úspěchy:
NÁRODNÍ VÍTĚZ 2007,7xCAC,5xR.CAC,1xCAJC,2xČKŠ,zkoušky ZZO,ZOP

Oba rodiče jsou zdraví jedinci a oba mají HD A a doufáme,že tyto kvality předali i svým potomkům.

PP


všechna štěňátka z vrhu "W" jsou přezubená mají úplný chrup a nůžkový skus.Všechna jsou zdravá a oddaně zbožňují své pány a se všemi jsou majitelé spokojení. Pro mou potěch jsem zjistila,že Wilma ,Willou ,Wizard mají skvělou povahu,Williamkovi trochu trvalo než se zkamarádil a Wictoria byla už od narození reservovanější a tuhle vlastnost si ponechalaWinki si prošla těžkým začátkem,ale po změně majitele se jí vede velmi dobře a já jsem moc spokojená ,že se dostala právě do této rodiny. Všichni mají krásně sytou favue barvu, oba kluci William i Wizard mají obě varlata sestouplá v šourku a mají velmi bohatou srst.Pár slov o každém z nich najdete na jejich stránkách i společně s fotkami.
Moc vám za péči jenž našim štěňátkům dáváte děkuji
389.jpg15.4.2007 062.jpg
Vrh narozen 1.10 . 2007 v počtu 6 fauve štěňátek – 2 pejsků a 4 feneček
williamportret.jpg

WILLIAM
SIXTY SIX


nar.1.10.2007
wiktorie.JPG

WICTORIA NATHALIA
SIXTY SIX


nar.1.10.2007
wizardportret.jpg

WIZARD
SIXTY SIX


nar.1.10.2007
winkiportret.jpg

WINKI NATHALIA MIA SIXTY SIX
VN3,N3,VD2


nar.1.10.2007
willouportret.jpg

WILLOW NATHALIA MIA SIXTY SIX


nar.1.10.2007
wilmaportret.jpg

WILMA NATHALIA MIA SIXTY SIX
V1


nar.1.10.2007